Virtuální staging a rekonstrukce

jsou ideální volbou pro nemovitosti, kde pouhá fotografie nestačí. Oproti klasickému homestagingu za Vás veškerou práci odvedeme my v kanceláři za pomoci našich dovedností s 3D programy.

photostaging

Virtuální staging

Virtuální staging, nebo také photostaging je technika, která se využívá při prezentaci nemovitostí, kdy se digitálně vytvoří a vloží do fotografie realistické 3D objekty jako je nábytek, dekorace a další prvky.

Hlavním cílem virtuálního stagingu je umožnit potenciálním zájemcům vizuální představu o tom, jak by mohla daná nemovitost vypadat za účelem zvýšení atraktivity a prodejní hodnoty. Místo skutečného fyzického stěhování nábytku a dekorací do nemovitosti, což by bylo nákladné a časově náročné, virtuální staging umožňuje snadno a efektivně vytvořit atraktivní a přesvědčivé prezentace.

pohodlí

Virtuální rekonstrukce

Virtuální rekonstrukce je proces využívající počítačovou grafiku a 3D modelování k vizualizaci a obnově vzhledu a struktury budov či bytů. Jedná se o metodu, která umožňuje zobrazit, jak by mohla nemovitost vypadat před její rekonstrukcí, během rekonstrukce nebo po jejím dokončení.

photostaging

Exteriéry

Naše virtuální stagingové řešení nabízí neomezené možnosti upravování a přizpůsobování nejen v interiérech. Můžeme přidat živé zelené zahrady, elegantní terasy, bazény, atraktivní venkovní nábytek a další prvky, které pomáhají zvýraznit charakter a potenciál nemovitosti. To umožňuje realitním agenturám, developérům a prodejcům nemovitostí prezentovat své nabídky tak, aby oslovily co nejvíce zákazníků a pomohly jim si představit svůj ideální životní prostor.

Zasazení do fotografie

Vizualizace zasazujeme přímo do fotografií za pomoci profesionálních 3D programů, tak aby perspektivně a velikostně odpovídali realitě.

Reálné 3D objekty

Pro virtuální úpravy používáme námi vymodelované 3D objekty, nebo modely koupené od profesionálů, aby odpovídali co nejpřesněji realitě.

Přitažlivější nemovitost

Virtuálně upravené nemovitosti vyniknou na trhu s nemovitostmi a snáz přilákají potencionální zákazníky.

proces

Jak staging a rekonstrukce vytváříme?

Ať se jedná o virtuální staging, či rekonstrukci, k obojímu používáme profesionální 3D programy pomocí kterých zasazujeme námi vymodelované, popřípadě od profesionálů koupené, 3D modely. Objekty díky tomu odpovídají perspektivě fotografie. Dále je důležité nastavit osvětlení, aby odpovídalo původní fotografii a vložené objekty tak vrhaly reálné stíny. Oproti stagingu je rekonstrukce náročnější, jelikož se podle fotografie modeluje celá místnost s veškerými nerovnostmi. Na závěr, poté co vše vyrenderujeme na naší renderovací stanici, se fotografie ještě musí doupravit ve photoshopu, abychom jim dodali závěrečný dotek důvěryhodnosti.

Jak MŮŽE vypadAT
Virtuální prohlídka?
cena

Máte zájem o naše služby?

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, dle jeho požadavků. Proto se ceny našich služeb liší dle náročnosti. Dejte nám vědět pomocí našeho nezávazného kontaktního formuláře a my se Vám ozveme.

Zaškrtněte služby, o které máte zájem

Fromulář byl úspěšně odeslán.
Co nejdříve se Vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo při odesílání formuláře. Zkuste to prosím znovu.
Spolupráce

Pojďme společně tvořit

Zaujaly vás naše služby a chtěli byste vědět více a nebo se dohodnout přímo na spolupráci? Stačí se s námi spojit a určitě něco vymyslíme.

Napište nám !