Fotografie, videa & video prohlídky

Správné nafocení nemovitosti je základ, bez kterého se žádná nabídka neobejde. Fotky, videa a virtuální prohlídky jsou tím, co prodává danou realitu. Je to první, co zájemce uvidí, a proto je potřeba ho zaujmout. Starost ohledně hezky vypadajících fotografií nyní můžete nechat na nás a Vy se můžete starat o své zákazníky.

Kvalitní video představí nemovitost v celé své kráse

Vdechněte Vaší nemovitosti život a umožněte zákazníkům prohlédnout si ji tak, jak to fotografie neumožňují. Video v lidech snáz probudí emoce a pomůže Vám tak nemovitost propagovat v tom nejlepším světle.

Vysoká Kvalita

Naše videa natáčíme standardně ve 4K rozlišení za pomoci nejmodernější techniky, takže zachytíme Vaši nemovitost v tom nejlepším světle.

Návštěvnost

Návštěvnost inzerovaných nemovitostí s videem je 4x vyšší. Zvýšíte si tak počet potencionálních zákazníků a nemovitost prodáte snáz a rychleji.

Smysl pro detail

Díky zkušenostem jsou naši zaměstnanci schopni porozumět nemovitostem a vyzdvihnout tak jejich přednosti.

360º

Video prohlídky

Kromě klasické video prohlídky jsme Vám schopni vytvořit i interaktivní video prohlídky s 360º pozorovacím úhlem, které zachytí kompletní nemovitost. Potencionální zákazníci se mohou zaměřit na detaily, které je zajímají a rychleji se tak rozhodnout, zdali mají o nemovitost zájem.

Jak může 360º VIDEO
prohlídka vypadat?
cena

Máte zájem o naše služby?

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně dle jeho požadavků. Proto se ceny našich služeb liší dle náročnosti. Dejte nám vědět pomocí našeho nezávazného kontaktního formuláře a my se Vám ozveme.

Zaškrtněte služby, o které máte zájem

Fromulář byl úspěšně odeslán.
Co nejdříve se Vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo při odesílání formuláře. Zkuste to prosím znovu.
Spolupráce

Pojďme společně tvořit

Zaujaly vás naše služby a chtěli byste vědět více a nebo se dohodnout přímo na spolupráci? Stačí se s námi spojit a určitě něco vymyslíme.

Napište nám !