Služby pro realitní společnosti

Při prodeji či pronájmu nemovitosti záleží nejen na lokalitě a ceně, ale také na tom, jakým způsobem je propagovaná. Nabízíme proto širokou škálu služeb, abychom zvládli zařídit vše od prezentace až po samotnou propagaci. Vy se tak můžete plně soustředit na samotné klienty.

Naše služby

S čím vám můžeme pomoci

Virtuální staging a rekonstrukce

photostaging

Virtuální staging

Virtuální staging, nebo také photostaging je technika, která se využívá při prezentaci nemovitostí, kdy se digitálně vytvoří a vloží do fotografie realistické 3D objekty jako je nábytek, dekorace a další prvky.

rekonstrukce

Virtuální rekonstrukce

Virtuální rekonstrukce je proces využívající počítačovou grafiku a 3D modelování k vizualizaci a obnově vzhledu a struktury budov či bytů. Jedná se o metodu, která umožňuje zobrazit, jak by mohla nemovitost vypadat před její rekonstrukcí, během rekonstrukce nebo po jejím dokončení.

Fotografie a Videa

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti je prezentace stejně důležitá jako lokalita či cena. Proto potřebujete profesionální fotografie a videa, která vybarví nabízenou nemovitost v tom nejlepším možném světle.

Virtuální prohlídka (matterport)

Prohlídka bytu z pohodlí domova

Virtuální prohlídka je skvělou možností jak vyzdvihnout nemovitost před konkurencí a zaujmout více potencionálních zájemců.

zjistit více

Video prohlídka

Video prodává

Umožněte zákazníkům vstup do vašeho světa i když máte zrovna zavřeno. Prohlídku si budou moci prohlédnout kdykoli budou chtít, z jakéhokoli zařízení a v jakoukoli hodinu.

zjistit více

Vizualizace a VR

3D

Vizualizace

Realistické vizualizace exteriéru i interiéru pomohou zájemcům při výběru. Díky vizualizaci budou moci nahlédnout do již zařízené nemovitosti a lépe si tak představit budoucí bydlení.

Virtuální realita

VR podpora

Podpora VR je něco, čím se můžete jako realitní makléř předvést. Nasaďte svým zákazníkům na hlavu brýle, díky kterým se mohou ponořit nejen do nemovitostí, ale také do developerských projektů. Pokud s námi navážete dlouhodobou spolupráci, bezpochyby vám nejnovější brýle zapůjčíme.

zjistit více

2D a 3D půdorys

2D

Půdorys

Na základě půdorysů vyhotovujeme přesné 3D modely nemovitostí, které jsme také schopni za pomocí skenů z dronu zasadit do reality.

3D

Vizualizace

Realistické 3D vizualizace jsou perfektním nástrojem pro ukázku možného interiérového i exteriérového zařízení nemovitosti. Klienti si tak lépe představí, jak bude nemovitost vypadat.

Web nemovitosti i makléře

WEB

Nemovitost

Jelikož na webu nemovitosti propagujete veškeré informace a vizualizace, je důležité, aby byl moderní, reprezentativní a zároveň dobře nastavený a fungoval tak na všech zařízeních bez výjimky.

ukázka webu
web

Makléř

Web makléře slouží jako virtuální vizitka. Proto by měl být moderní a responzivní. Špatně vytvořený web v lidech nevzbuzuje důvěru a Vy pak přicházíte o potencionální zákazníky.

zobrazit web

Letecké fotografie a video

Ukažte svou nemovitost

Fotografie a videa z dronu ukážou nabízenou nemovitost v celé své kráse. Klienti si tak lépe prohlédnou nejen nemovitost, ale i lokalitu, ve které se nachází.

zjistit více
Naše služby

Proč spolupracovat právě s námi?

Nabízíme kompletní balíček služeb, takže se na nás můžete spolehnout ve všech směrech.

Webový design

Vytváříme moderní a responzivní webové stránky pomocí nejnovějších metod.

Responzivní design

Všechny naše 360° videa hostujeme na youtube, proto si ho můžete prohlédnout na jakémkoliv zařízení.

Branding & Identity

Videa optimalizujeme přímo pro Váš byznys. Nemusíte se tak bát, že by si Vaši značku někdo spletl s jinou.

Jednoduchá implementace

Video můžete jednoduše vložit na jakoukoliv stránku. Většina realitních portálů již vložení youtube videa podporuje.

Marketing

Každé video necháváme speciálně propagovat, aby zasáhlo co největší okruh uživatelů.

SEO Optimalizace

V dnešní době youtube používá více než miliarda lidí. Videa optimalizujeme tak, aby pokryla co nejširší objem diváků.

Naši partneři
cena

Máte zájem o naše služby?

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně dle jeho požadavků. Proto se ceny našich služeb liší dle náročnosti. Dejte nám vědět pomocí našeho nezávazného kontaktního formuláře a my se Vám ozveme.

Zaškrtněte služby, o které máte zájem

Fromulář byl úspěšně odeslán.
Co nejdříve se Vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo při odesílání formuláře. Zkuste to prosím znovu.
Spolupráce

Pojďme společně tvořit

Zaujaly vás naše služby a chtěli byste vědět více a nebo se dohodnout přímo na spolupráci? Stačí se s námi spojit a určitě něco vymyslíme.

Napište nám !