Náš tým

KDo jsme

Tým milující
virtuální realitu

Virtuell je kolektiv nadšených lidí, kteří milují to, co dělají. Náš tým se skládá z mladých, dynamických profesionálů, kteří přinášejí nové pohledy a inovativní nápady. Věříme, že práce by nás měla naplňovat a zároveň bavit, o čemž se sami naši klienti přesvědčují spoluprací s námi.

Značky kterým věříme
kdo jsme

Náš tým

We create amazing Webflow templates for creative people all around the world and help brands stand out.

Founder, CEO
Developer
Designer
reference

Co o nás říkají klienti

“Ráda bych všem doporučila Virtuell, jelikož se jedná o velmi spolehlivou firmu. S klukama spolupracujeme již cca dva roky a vždy jsme velmi spokojeni s jejich odvedenou prací. Jsou to profíci a vždy s dobrou náladou."

Mgr. Miroslava Bauerová
Next Reality

“Doporučuji všemi 10! Opravdu hezký materiál dostávám pravidelně od Tomáše, ochota a profesionalita je u Tomáše samosřejmost - doporučuji spolupráci s ním.”

Zdeněk Sojka — Re/max G8

“Spolupráce je na výborné úrovni. Vždy se na všem domluvíme.”

Bc. Tomáš Veselský — Re/max G8

“S panem Míčkem a jeho týmem pravidelně spolupracujeme. Využíváme je pro zajištění profesionálního focení, videa, natáčení pomoci dronu. Dále nám zpracoval 3D scan a vytvoření projektového webu. Spolupráce s Tomášem byla vždy zárukou profesionality, pečlivosti a včas dodané práce."

Petr Vazač — Justo Realbox

“Největším přínosem je pro mne flexibilita - v komunikaci, času, rychlosti realizace. Vždy jsem byl s realizací velmi spokojený.”

Jakub Jiránek — Re/max G8
Spolupráce

Pojďme společně tvořit

Zaujaly vás naše služby a chtěli byste vědět více a nebo se dohodnout přímo na spolupráci? Stačí se s námi spojit a určitě něco vymyslíme.

Napište nám !