Dům se už staví, dejte nám chvilku.

O nás

KDo jsme

Tým milující
virtuální realitu

Jsme kolektiv mladých lidí a jsme nadšení do toho, co děláme. Naše virtuální prohlídka proto není pouze ve vysokém rozlišení, ale také dělaná přesně vám na míru a podle vašich představ. Naše konečná práce proto nezahrnuje jen kvalitní práci, do které je možné nahlédnout na každém chytrém zařízení, ale můžeme přidat i vámi zvolený bonusový obsah, kterým jistě zaujmete každého zákazníka.

Značky kterým věříme
kdo jsme

Náš tým

We create amazing Webflow templates for creative people all around the world and help brands stand out.

Founder, CEO
Developer
Designer
klienti

Co o nás říkají klienti

“Oceňuji rychlost a samostatnost. Výsledná práce obsahuje nejen všechny naše požadavky, ale i vlastní iniciativu a efektní detaily navíc. Všem zájemcům o zpracování virtuální prohlídky doporučuji."

Věra — Jihočeské divadlo

“Díky virtuální prohlídce si můžu byt lépe představit a zorientovat se v hledané nemovitosti. Opravdu SUPER!”

Simona

“Díky 360° videu, můžu prodávat nemovitost rychleji.”

Petra

“Týmu Virtuell se skvěle podařilo zachytit atmosféru naší prodejny a jejího kouzla. Virtuální prohlídka již visí na našich webových stránkách a my ji pyšně ukazujeme všem zákazníkům i partnerům.”

Jan — Original Afrika

“VRko je něco co jsem chtěla vždy vyzkoušet, díky Virtuellu jsem se mohla podívat do různých bytů a mohla si tak byt lépe představit. Video na mě opravdu zapůsobilo a vypadalo profesionálně."

Viktorie

“Virtuální prohlídka mi pomohla při výběru nového bydlení, protože jsem si mohl vše lépe představit a na schůzku jsem tak šel s jasnou představou."

Tomáš
Spolupráce

Pojďme společně tvořit

Zaujaly vás naše služby a chtěli byste vědět více a nebo se dohodnout přímo na spolupráci? Stačí se s námi spojit a určitě něco vymyslíme.

Napište nám !