Kariéra

volné pozice

Koho hledáme?

Hledáme ambiciózního a zkušeného obchodního zástupce/zástupkyni, jenž bude mít na starosti rozvoj, propagaci a prodej našich služeb.

náplň práce

Jaká bude tvá náplň práce?

Hlavní náplní bude aktivní vyhledávání nových zákazníků a následné oslovování s nabídkou našich produktů a služeb. Budeš zodpovědný za vyřizování poptávek, zpracování objednávek, cenových nabídek a smluv. V neposlední řadě budeš komunikovat s klienty a poskytovat jim odborné poradenství ohledně našich služeb.

požadujeme

Kdo je pro nás správným kandidátem?

Hledáme člověka s obchodním duchem a prodejními dovednostmi, který se nebojí komunikace a je schopný jezdit po celé České republice za účelem vyhledávání nových klientů. Velkou výhodou je zkušenost z oboru (např. reality, stavebnictví, telekomunikace, IT, ... ). Měl by mít chuť se dále vzdělávat a rozvíjet společně s naší společností. Tato pozice vyžaduje také samostatnost a schopnost pracovat s minimálním dohledem, takže by měl být zodpovědný a schopný si sám rozvrhnout náplň práce.

nabízíme

Co ti můžeme nabídnout?

Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení společně s provizemi z uzavřených obchodů. K tomu Vám poskytneme služební notebook, telefon a příspěvek na dopravu. U nás budete mít velkou svobodu při organizace své práce, stanovení vlastních cílů a možnost příležitostné práce z domova. Poskytneme Vám také přístup k vzdělávacím kurzům a školením, které Vám pomohou rozvíjet Vaše obchodní a profesní schopnosti.

Máte zájem?
Napište nám!

Děkujeme! Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Co nejdříve se Vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste prosím aktualizovat stránku a zaslat formlulář znovu.