Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka umožňuje oproti videu se volně pohybovat po celé nemovitosti. Je skvělým nástrojem, jak vyzdvihnout nemovitost před konkurencí a zároveň se doslova vžít do atmosféry nemovitosti. Prohlídku si zájemci mohou projít kdykoli, z jakéhokoli zařízení a v jakoukoli hodinu.

Hlavní výhody 3D virtuálních prohlídek

dosah

Zvýšení zájmu

3D virtuální prohlídky poskytují potenciálním kupujícím větší zážitek. Umožní jim projít si nemovitost, prozkoumat její vlastnosti a získat tak představu o jejím uspořádání. To vede k více zobrazením a většímu zájmu o nemovitost.

pohodlí

Lepší dostupnost

Projít si nemovitost ve virtuální prohlídce mohou zájemci z pohodlí domova, z jakéhokoli zařízení a kdykoli se jim zachce. Mohou si ji projít vlastním tempem a kdykoli se k ní vrátit. Šetří to tak nejen jejich čas, ale i Váš a s tím i Vaše peníze.

jen to nejlepší

Šité na míru
pro Vás

Naše videoprohlídka není pouze ve vysokém rozlišení, ale také je dělaná přesně Vám na míru, aby odpovídala identitě vaší realitní kanceláře. Co nejrychleji Vám vyexportujeme profesionální fotografie v nejvyšším rozlišení, 360° video a samozřejmě i virtuální prohlídku.

Virtuální realita

Podpora VR

Podpora VR je něco, čím se můžete jako realitní makléř předvést. Nasaďte svým zákazníkům na hlavu brýle, díky kterým se mohou ponořit nejen do nemovitostí, ale také do developerských projektů. Pokud s námi navážete dlouhodobou spolupráci, bezpochyby vám nejnovější brýle zapůjčíme.

prostor

Lepší orientace v prostrou

Díky virtuální prohlídce se budou moci zájemci v nemovitosti lépe zorientovat a vžijí se tak i na dálku do atmosféry bytu. Prohlídku si mohou procházet libovolně dlouho a volně se po nemovitosti pohybovat.

Jak MŮŽE vypadAT
Virtuální prohlídka?
cena

Máte zájem o naše služby?

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, dle jeho požadavků. Proto se ceny našich služeb liší dle náročnosti. Dejte nám vědět pomocí našeho nezávazného kontaktního formuláře a my se Vám ozveme.

Zaškrtněte služby, o které máte zájem

Fromulář byl úspěšně odeslán.
Co nejdříve se Vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo při odesílání formuláře. Zkuste to prosím znovu.
Spolupráce

Pojďme společně tvořit

Zaujaly vás naše služby a chtěli byste vědět více a nebo se dohodnout přímo na spolupráci? Stačí se s námi spojit a určitě něco vymyslíme.

Napište nám !