Výhody využití dronů

Drony kompletně změnily trh s nemovitostmi. S jejich využitím jsme schopni zachytit letecké snímky, které by byly jinak obtížně dosažitelné. Takto si mohou zájemci nemovitost zobrazit v celé své kráse a to včetně lokality, ve které se nachází. Mimo to mají i široké využití v různých průmyslových odvětvích, kde Vám ulehčí práci a ušetří čas.

Letecké fotografie a videa

jen to nejlepší

Jedinečné záběry

Drony nám umožňuji jedinečný a rozsáhlý pohled na nemovitosti a jejich okolí. Jsme tak schopni vytvořit vizuálně ohromující fotografie a videa, což pomáhá nemovitostem vyniknout na přeplněném realitním trhu.

marketing

Zvýšení dosahu

Snímky vytvořené dronem fungují jako skvělý marketingový nástroj. Pomáhají zvýšit dosah inzerované nemovitosti a přilákají více potencionálních zákazníků.

úspora

Čas a peníze

Oproti tradičním metodám získávání leteckých fotografií jsou drony nejen finančně, ale i časově úspornější. Mohou rychle a snadno zachytit vysoce kvalitní letecké snímky a to z jakéhokoli pohledu budete chtít.

větší přehled

Snazší prodej

Drony poskytují komplexní zobrazení nemovitosti a to včetně celé lokality a přilehlých objektů. Usnadní tak zájemcům rozhodování a Vám ušetří čas strávený prohlídkami.

Využití v průmyslu

Telekomunikace

Pomocí dronů jsme schopni vytvořit 2D a 3D modely s detailními a přesnými daty. Zautomatizujeme tak rutinní inspekce a zredukujeme tím Váš vynaložený čas.

Energetika

Inspekce dronem poskytují kritická, vizuální a tepelná data o stavu zařízení, takže personál může identifikovat rizika a rychle je řešit, aniž by museli zastavovat provoz.

Záchranářské práce

Efektivní skenování rozsáhlé oblasti s využitím termokamer ulehčí hledání pohřešovaných osob. V oblastech zasažených požáry, či jinými přírodními katastrofami zdokumentujeme škody na infrastruktuře a majetku.

DRONY

Naše letka

nový standard

Komerční využití

Matrice 300 RTK nabízí dlouhou výdrž baterie a systém rychlé výměny z dockovací stanice. Je schopen vytvořit 3D skeny pro časově efektivnější a finančně úspornější práci.

výkon

Nadstandardní

Díky své umělé inteligenci, 6 směrovému senzoru a polohování udává nový standard. Je příkladem perfektní kombinace vysokého výkonu, spolehlivosti a umělé inteligence.

kvalita

Praxí osvědčený

Inspire 2 navazuje na léty osvědčený model Inspire 1. Je vybaven 360° 4K kamerou a vylepšeným systémem s umělou inteligencí pro nahrávání videí. Je tak oblíbeným nástrojem profesionálních filmařů po celém světě.

komplexní

Výkon a stabilita

Nabízí vysoký výkon se systémem "Spotlight PRO", díky čemuž zvládne natočit ostré a stabilní záběry. Je tak skvělým pomocníkem nejen pro natáčení propagačních videí nemovitostí, ale také pro jakékoli jiné reklamní spoty.

kvalita

Standard leteckých fotografií

Mavic 2 pro je výsledkem spolupráce inženýrů a fotografů zaměřujících se na letecké fotografie. Ztělesňuje typické technologie DJI a udává směr ve světě leteckých fotografií.

detailní

Rozlišení a barevnost

Díky své snímací ploše je schopen vytvářet snímky za různých světelných podmínek. Poradí si jak se záběry pořízenými v jasném, prosluněném prostředí, tak. s natáčením ve slabém světle. Zároveň je schopen upravit zaostření během letu, takže je možné držet si bezpečnější odstup a i přesto pořídit
kvalitní snímky.