VR řešení na míru

Virtuální reality mění pohled lidí na nemovitosti a to, jakým způsobem je vnímají. Umožní Vám vytvořit unikátní a pohlcující zážitek, kterého jiným způsobem nedosáhnete.

PŘIPRAVUJEME

Interaktivní 3D model

Připravíme pro Vás interaktivní 3D model, přizpůsobený Vašim požadavkům a realitě. Byty je pro jednodušší vyhledávání možné filtrovat přes interaktivní menu, ve kterém si můžete nastavit i změny počasí.

UKÁZKA PROJEKTU

Reálná vizualizace

Model vytváříme nejen tak, aby odpovídal realitě, ale zároveň ho do ní i zasadíme. Je tak možné zobrazit si nemovitost reálně tam, kde bude stát a zákazník se může rozhlédnout i po dané lokalitě.

Klientské změny

Umožňujeme také implementaci pro klientské změny, kdy si sami mohou navolit barvy, materiály stěn, dveří či jiných komponentů nemovitosti. Klienti si sami mohou zobrazit nemovitost tak, jak by se jim nejvíce líbila.

Responzivní

Vizualizace Vám snadno vložíme na web, kde budou dostupné z jakéhokoli zařízení. Zobrazit si je tak může kdokoli a v jakoukoli hodinu. Vy se tak již nemusíte o nic starat.

VR kompatibilní

Vizualizaci jsme také schopni vyexportovat do virtuální prohlídky ve VR brýlích, která zájemce vtáhne do nemovitosti a prohlédne si ji, jako by se tam reálně procházel.

Jak vypadají naše vizualizace

Jak to může vypadat ?
Vizualiazce nemovitosti
cena

Máte zájem o naše služby?

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, dle jeho požadavků. Proto se ceny našich služeb liší dle náročnosti. Dejte nám vědět pomocí našeho nezávazného kontaktního formuláře a my se Vám ozveme.

Zaškrtněte služby, o které máte zájem

Fromulář byl úspěšně odeslán.
Co nejdříve se Vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo při odesílání formuláře. Zkuste to prosím znovu.