Prvorepubliková vila u Prahy

Kategorie:

#vizualizace #virtuální-prohlídka #virtuální-staging #3Dmodely

Pomocí vizualizace a virtuálního stagingu jsme chátrající prvorepublikové vile navrátili ztracené kouzlo.

Na přání klienta jsme ve 3D vytvořili kompletní model zrekonstruované vily včetně úpravy zahrady a celý projekt následně i zasadili do dronové fotografie.

Vilu s pozemkem jsme si přijeli zaměřit pomocí dronu s vysokou přesností zaměření díky systému RTK (Real-time kinematic). Ve vnitřních prostorách jsme pro potřeby měření a následné tvorby vizualizací interiéru provedli 3D scan virtuální prohlídkou Matterport. Uvnitř i venku jsme pořídili detailní fotodokumentaci.

Respektovali jsme původní podobu domu a pomocí počítačové grafiky a 3D modelování jsme obnovili původní prvky, podlahy, omítky, dveře a vtiskli jsme stavbě svěží nádech podpořený vypracovanými detaily a promyšleným interiérem. Vila je zasazena do zahrady, na které proběhly nenásilné úpravy, včetně úpravy terénu, nového osázení rostlinami a stromy a také byl postaven nový plot s bránou.

První náhledy jsme klientu předali cca po jednom měsíci od převzetí zakázky. Podrobně jsem společně projekt zkonzultovali a provedli drobné úpravy na přání klienta.

Výstupem této zakázky byl render 30 vizualizací celého interiéru, exteriéru vily a dále virtuální prohlídka domu a zahrady.

Klient:

Investor

Datum:

2020-2021