Dům se už staví, dejte nám chvilku.

Vizualizace

Realistické vizualizace exteriérů a interiérů!

Vizualizace celého bytu, domu nebo pouze jedné části nemovitosti může pomoci zájemcům při výběru. Díky vizualizaci budou moci nahlédnout do již zařízené nemovitosti a lépe si tak představit budoucí bydlení. Vizualizaci jsme schopni také vyexportovat do virtuální prohlídky nebo videoprohlídky, obě varianty poté můžete prezentovat na svém webu nebo sociálních sítích a zaujmout tak více zákazníků.

Více o naší vizualizaci

jen to nejlepší

Přesně podle vašich představ

Připravíme Vám vizualizaci obytných místností, restaurací, komerčních prostor i kanceláří vše dle Vašeho přání. Interiérové prvky můžeme vymodelovat z dodaných podkladů, nebo použijeme vlastní z profesionálních knihoven.

Virtuální realita

Podpora VR

Podpora VR je něco, čím se můžete jako realitní makléř předvést. Nasaďte svým zákazníkům na hlavu brýle, díky kterým se mohou ponořit nejen do nemovitostí, ale také do developerských projektů. Pokud s námi navážete dlouhodobou spolupráci, bezpochyby vám nejnovější brýle zapůjčíme.

výpočetní výkon

Export v nejlepší kvalitě

Díky naším extrémně výkonným grafickým kartám bude renderování neboli export snímků nejen rychlejší, ale také v té nejlepší možné kvalitě.

Jak může vypadat i vaše video ?
Vizualiazce nemovitosti

Jaká je cena našich služeb ?

House PACKAGE
1 nemovitost

Na vyžádání

360° youtube video
Virtuální prohlídka
Profesionální fotografie
3D mapa objektu
Hosting virtuální prohlídky
Podpora
Domluvit termín
Room PACKAGE
1 místnost

Na vyžádní

Profesionální fotografie
3D mapa
Možnost dalších drobných úprav
Podpora
Domluvit termín
Spolupráce

Pojďme společně tvořit

Zaujaly vás naše služby a chtěli byste vědět více a nebo se dohodnout přímo na spolupráci? Stačí se s námi spojit a určitě něco vymyslíme.

Napište nám !