Dům se už staví, dejte nám chvilku.

Blog

Marketing

Virtuální prohlídky pro školy a školky

Tomáš Míček
September 30, 2019
Nemovitosti

Photostaging nemovitostí: prezentujte prostor atraktivním způsobem

Prodej nemovitostí je konkurenční oblastí, kde každý majitel touží po rychlém a úspěšném prodeji. V tomto digitalizovaném světě se photostaging stává stále populárnějším nástrojem pro zvýšení atraktivity a vizuálního působení realitních fotografií. V tomto blogovém článku si podrobněji představíme, co je photostaging a jak může být účinně využit při prezentaci nemovitostí.

Tomáš Míček
September 30, 2019
Marketing

5 TIPŮ k úspěšnému on-line prodeji nemovitosti

Prodej nemovitosti je nároční proces, který vyžaduje čas, určité znalosti a úsilí. Se správnými marketingovými strategiemi můžete použít kreativní způsoby, odlišit se od konkurence a zvýšit pravděpodobnost prodeje. V posledních letech hraje internet zásadní roli, což z něj činí mocný nástroj marketingu.

Tomáš Míček
September 30, 2019
VR

10 důvodů PRO prodej nemovitosti pomocí VIRTUÁLNÍ REALITY

Prodej nemovitostí pomocí virtuální reality se stává stále populárnějším. Nabízí realitním makléřům i kupujícím řadu výhod. Virtuální prohlídky poskytnou potenciálním kupujícím pohlcující a interaktivní zážitek. Umožní virtuálně navštívit nemovitost, vžít se do její atmosféry z pohodlí domova a ještě mnohem více…

Tomáš Míček
September 30, 2019
Technologie

Virtuální realita - novinka, nebo standard v nabídce realit?

Technologie v oblasti virtuální reality způsobila revoluci na trhu s nemovitostmi. Poskytuje jedinečný a pohlcující zážitek umožňující vžít se do atmosféry nabízené nemovitosti. Některé developerské společnosti již vychází svým klientům vstříc a zařadili virtuální realitu do standardu nabízených služeb.

Tomáš Míček
September 30, 2019
Inspirace

Virtuální realita – cesta do jiného světa

Rozšířená i virtuální realita jsou běžnou součástí našeho světa. Dají se využít nejen pro zábavu, ale i pro výuku. Virtuální realitu vítají i realitní makléři.

Tomáš Míček
September 30, 2019
Marketing

5+1 důvodů proč zvolit nás

Tomáš Míček
September 30, 2019
Nemovitosti

Historická vila, Olešnice

Líbí se Vám historické vily nebo zrovna nějakou hledáte? Nyní si jednu můžete prohlédnout také v tomto 360° videu, které jsme pro Vás připravili.

Tomáš Míček
September 30, 2019
Případové studie

Digitalizace nejen pro realitní kanceláře

Virtuální prohlídky a interaktivní videa nemusí být pouze pro realitní kanceláře, ale také pro lidi, kteří se rozhodnou prodat svou nemovitost bez kanceláře. Neděláme žádné rozdíly, nabídneme vám stejné služby, navíc Vámpomůžeme s propagací nemovitosti.

Tomáš Míček
September 30, 2019
Trusted by World’s Best Brands